Kategorie: news

SledováníTV - PRIMA a NOVA

V průběhu měsíce Dubna byla nucena společnost sledovaniTV pozastavit televizní kanály skupiny Prima a Nova. Tato událost se dotkla nás - zprostředkovatelů této služby, ale hlavně Vás - našich zákazníků. Po celý měsíc docházelo k vyjednávání nových podmínek pro opětovné spuštění všech stanic a my bychom Vám rádi touto cestou přinesli veškeré nové informace, které jsme od provozovatele získali.

PRIMA

Se skupinou PRIMA již jednání skončilo a společnost SledovaniTV s nimi uzavřela novou smlouvu, díky které se můžou TV programy této skupiny vysílat. Jedná se o programy Prima Zoom, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love a Prima. V Současnosti lze tyto stanice sledovat zdarma pouze ŽIVĚ, tj. nelze programy nahrávat ani sledovat zpětně.
Pokud máte zájem o zpětné sledování a nahrávání pořadů z této skupiny, je potřeba se nám ozvat, abychom s Vámi uzavřeli dodatek ke stávající smlouvě a spustili jsme Vám nový balíček P+, díky kterému budete moci sledovat kanály skupiny PRIMA kdekoliv v ČR, budete moci nahrávat a navíc sledovat až týden zpětně. Cena balíčku je 15,- Kč měsíčně.

NOVA

Se skupinou Nova je vyjednávání v plném proudu, bohužel ale stále nepřineslo výsledky, které by umožnily sledování vašich oblíbených programů přes SledovaníTV. Jedná se o kanály Nova, Nova Cinema, Telka, Fanda, Smíchov a Nova Sport, které jsou z toho důvodu nedostupné. Dle předběžných informací se kanály společnosti Nova spustí obdobným způsobem, jako kanály společnosti Prima. O těchto informacích Vás však budeme včas informovat.

Toto je podmínka televizních stanic, které požadují zpoplatnění vysílání svých kanálů. Nám nezbývá bohužel nic jiného, než tento poplatek přefakturovat dál a to formou nabízených balíčků. Omlouváme se za komplikace a děkujeme